DOSTAWA NA TERENIE POLSKI

Dostawa Towarów jest realizowana na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz krajów Unii Europejskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów na terenie Rzeczpospolitej Polski odbywa się:

– przesyłką kurierską DPD  (przedpłata): 18 zł

– poprzez Paczkomaty InPost (przedpłata): 13 zł

Kwota zamówienia powyżej której dostawa na terenie Rzeczpospolitej Polskiej jest darmowa: 450 zł.

Darmowa dostawa obowiązuje wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polski.

Koszty dostawy zostaną również wskazane w momencie składania Zamówienia.

Termin realizacji dostawy na terenie Rzeczpospolitej Polski wynosi do 5 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia, chyba że w opisie zamawianego produktu wskazano inaczej.

W przypadku zamówień produktów w opcji pre-order (zamówienia na buty przed ich produkcją), czas realizacji zamówienia i dostawy może wynieść do 15 dni roboczych. 

DOSTAWA POZA GRANICĘ POLSKI

Dostawa może być realizowana również poza granicę Rzeczpospolitej Polski, do krajów Europy, a koszt dostawy wynosi: 39,00 zł (strefa 0), 49,00 zł (strefa 1), 59,00 zł (strefa 2), 69,00 zł (strefa 3), 79,00 zł (strefa 4) lub 99 zł (strefa 5). Dostawa realizowana jest kurierem DPD, GLS lub UPS.

Strefa 0 (39,00 zł) obejmuje kraje: Niemcy

Strefa 1 (49,00 zł) obejmuje kraje: Czechy, Austria, Belgia, Holandia, Słowacja.

Strefa 2 (59,00 zł) obejmuje kraje: Dania, Węgry, Litwa, Luksemburg, Chorwacja.

Strefa 3 (69,00 zł) obejmuje kraje: Estonia Bułgaria, Włochy, Łotwa.

Strefa 4 (79,00 złobejmuje kraje: Francja, Rumunia, Hiszpania.

Strefa 5 (99,00 zł )obejmuje kraje:  Grecja, Finlandia, Szwecja, Irlandia, Portugalia.

W przypadku zamówień dostarczanych za granicę Rzeczpospolitej Polski, czas realizacji dostawy wynosi od 7 do 12 dni roboczych.

W przypadku zamówień produktów w opcji pre-order (zamówienia na buty przed ich produkcją), czas realizacji zamówienia i dostawy może wynieść do 21 dni roboczych. 

 

 

UWAGI PRZY ODBIORZE

Przed odebraniem przesyłki od kuriera lub z paczkomatu prosimy o sprawdzenie, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia do otwarcia przesyłki powinno dojść w obecności kuriera lub pracownika operatora pocztowego, po czym – w wypadku uszkodzenia Towaru – należy sporządzić protokół szkody z udziałem kuriera lub pracownika operatora pocztowego oraz skontaktować się z nami: office@voloshoes.com