DOSTAWA NA TERENIE POLSKI

Dostawa Towarów jest realizowana na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz krajów Unii Europejskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów na terenie Rzeczpospolitej Polski odbywa się:

– przesyłką kurierską DPD  (przedpłata): 18,99 zł

– poprzez Paczkomaty InPost (przedpłata): 13,99 zł

Kwota zamówienia powyżej której dostawa na terenie Rzeczpospolitej Polskiej jest darmowa: 450 zł.

Darmowa dostawa obowiązuje wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polski.

Koszty dostawy zostaną również wskazane w momencie składania Zamówienia.

Termin realizacji dostawy na terenie Rzeczpospolitej Polski wynosi do 5 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

W przypadku zamówień produktów w opcji pre-order (zamówienia na buty przed ich produkcją), czas realizacji zamówienia i dostawy może wynieść do 15 dni roboczych. 

DOSTAWA POZA GRANICĘ POLSKI

Dostawa może być realizowana również poza granicę Rzeczpospolitej Polski, do krajów Europy, a koszt dostawy wynosi: 50,00 zł (strefa 0), 75,00 zł (strefa 1), 110 zł (strefa 2), 130 zł (strefa 3) lub 160 zł (strefa 4). Dostawa realizowana jest kurierem DPD.

Strefa 0 obejmuje kraje: Niemcy, Czechy

Strefa 1 obejmuje kraje: Austria, Belgia, Dania, Estonia, Holandia, Litwa Luksemburg, Łotwa, Słowacja, Ukraina, Węgry.

Strefa 2 obejmuje kraje: Bułgaria, Finlandia, Francja, Rumunia, Słowenia, Szwecja, Hiszpania, Irlandia, Portugalia.

Strefa 3 obejmuje kraje:  Chorwacja, Włochy.

Strefa 4 obejmuje kraje:  Grecja.

W przypadku zamówień dostarczanych za granicę Rzeczpospolitej Polski, czas realizacji dostawy wynosi od 7 do 12 dni roboczych.

W przypadku zamówień produktów w opcji pre-order (zamówienia na buty przed ich produkcją), czas realizacji zamówienia i dostawy może wynieść do 21 dni roboczych. 

 

UWAGI PRZY ODBIORZE

Przed odebraniem przesyłki od kuriera lub z paczkomatu prosimy o sprawdzenie, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia do otwarcia przesyłki powinno dojść w obecności kuriera lub pracownika operatora pocztowego, po czym – w wypadku uszkodzenia Towaru – należy sporządzić protokół szkody z udziałem kuriera lub pracownika operatora pocztowego oraz skontaktować się z nami: office@voloshoes.coCz