OFERTA B2B

Nasza oferta B2B skierowana jest do projektantów, firm odzieżowych oraz sklepów.
Oferujemy możliwość wykonania obuwia damskiego i męskiego dla Państwa firmy. Proces przygotowania zamówienia składa się z kilku etapów:

hands 150x150 OFERTA

POZNAJMY SIĘ

Na początku współpracę zaczynamy od poznania Państwa oczekiwań wobec projektu obuwia. Jak ma wyglądać but? Z jakich materiałów ma być wykonany? Ponadto możemy określić orientacyjnie jakie będą szacowane koszty przedsięwzięcia. Warto już na pierwsze spotkanie przygotować szkice, rysunki lub zdjęcia inspiracji obuwia abyśmy mogli wspólnie przeanalizować projekt. Zazwyczaj spotkania odbywają w Państwa siedzibie lub w ustalonym wspólnie miejscu na terenie Warszawy.

pen 150x150 OFERTA

WSTĘPNY PROJEKT

Następnie na podstawie zaprezentowanych szkiców, zdjęć oraz określonych przez Państwa wymagań nasi projektanci wykonają dla Państwa wstępny projekt buta w formie rysunków. Będzie to projekt zgodny ze standardami obuwniczymi, który umożliwi wizualizację końcowego produktu.

shoes1 1 300x171 OFERTA

PROTOTYP

Prototypem będzie jeden but w wybranym przez Państwa rozmiarze wykonany zgodnie z ustalonym wcześniej projektem. Niewątpliwie, ten etap jest najbardziej wymagający, gdyż każdy element powstającego obuwia - spody, obcasy, kopyta, cholewki musimy przygotować po raz pierwszy. Podczas tworzeniu prototypu najważniejsza jest ciągła współpraca z Państwem oraz systematyczne weryfikowanie zgodności buta z Państwa oczekiwaniami. Oczywiście zakładamy możliwość dokonania niewielkich poprawek w wyglądzie cholewki buta.

cog 1 150x150 OFERTA

PRODUKCJA

Następnie po zaakceptowaniu prototypu rozpoczniemy produkcję obuwia w ustalonych przez Państwa rozmiarach. Oferujemy możliwość wykonania niewielkiej ilości par obuwia, już od kilkudziesięciu par przy pierwszym zamówieniu. Koszty produkcji i ceny obuwia uzależnione są od liczby zamówionych par.

bus 2 OFERTA

DOSTAWA

Dostawa obuwia odbywa się po wcześniejszym ustaleniu terminu, pod wskazany przez Państwa adres. Paczki wysyłamy kurierem do Polski jak i za granicę, po wcześniejszym ustaleniu kosztów. Na terenie Warszawy oferujemy darmową dostawę obuwia.

DLACZEGO WARTO
PODJĄĆ WSPÓŁPRACĘ
Z VOLO SHOES?

Kozaki VOLO OFERTA

Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w produkcji butów damskich i butów męskich.

***

Jesteśmy manufakturą – jakość materiałów, z których wykonane są buty oraz przejrzyste zasady współpracy są dla nas najważniejsze.

***

Wykonujemy nawet małe zamówienia obuwia, minimalizując ryzyko finansowe klientów na początku współpracy.

***

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i rozwiązania, inspirujemy się europejskimi trendami obuwniczymi.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI!

Jeśli chciałbyś wykonać z nami swój projekt obuwia, to zapraszamy do kontaktu. 

Nasi specjaliści udzielą wyczerpujących informacji na temat etapów produkcji obuwia, wzornictwa, materiałów czy przybliżonych kosztów produkcji

banner2 OFERTA
Close Menu
×

Koszyk