Regulamin promocji “Santa is coming” na przedłużoną i darmową wymianę butów do dnia 14.01.2022 r. (“Promocja”)

 

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady Promocji przeprowadzanej w sklepie internetowym www.voloshoes.com przez firmę VOLO Katarzyna Łyżwa, ul. Zamiejska 7/46, 03-580 Warszawa, NIP: 1181896784.
 2. Promocja przeprowadzana jest w dniach 01.12-31.12.2021.
 3. Promocja przeznaczona jest dla wszystkich klientów detalicznych sklepu VOLO SHOES.
 4. W ramach Promocji każda osoba, która dokona zakupów obuwia w dniach 01-31.12.2021 w sklepie internetowym www.voloshoes.com otrzyma możliwość  przedłużonej wymiany obuwia do dnia 14.01.2022 r. 
 5. Promocja obowiązuje wyłącznie na buty nieużywane, bez widocznych śladów użytkowania. 
 6. W przypadku, gry odesłane buty do wymiany będą nosiły ślady użytkowania, Sprzedający może odmówić wymiany obuwia na inny rozmiar lub model. W takim wypadku buty zostaną odesłane do Kupującego na jego koszt (zgodnie z cennikiem przesyłek w sklepie internetowym www.voloshoes.com) za pobraniem. 
 7. Bezkosztowa wymiana obuwia może nastąpić na inny rozmiar z tego samego modelu obuwia lub inny model obuwia, pod warunkiem, że cena obu modeli butów będzie taka sama.
  1. W przypadku wymiany na obuwie droższe, Kupujący zobowiązany jest dopłacić Sprzedającemu różnicę w cenie.
  2. W przypadku wymiany na obuwie tańsze, Kupujący otrzyma od Sprzedającego voucher w wysokości różnicy wartości wymienianych towarów. Kupujący będzie mógł wykorzystać voucher w sklepie internetowym www.voloshoes.com zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie voucherów VOLO: https://voloshoes.com/e-vouchery/
 8. W ramach promocji wymiana obuwia na inny rozmiar lub model zwolniona jest z dodatkowych kosztów przesyłki wymienianego towaru od Sprzedającego do Kupującego. Bezpośrednie koszty wysyłki towaru od Kupującego do Sprzedającego ponosi Kupujący.  
 9. Promocja umożliwia wyłącznie wydłużenie terminu wymiany obuwia. 
 10. Promocja nie wydłuża czasu zwrotów obuwia  – w przypadku zwrotu zgodnego z umową towaru zakupionego w ramach promocji można zwrócić w okresie 14 dni licząc od otrzymania przesyłki. Zasady zwrotów towarów opisane są w regulaminie zwrotów: https://voloshoes.com/odstapienie-od-umowy-2/