PROJEKTUJEMY BUTY RAZEM Z TOBĄ

Już od ponad 30 lat w naszej pracowni powstają niezwykłe i niepowtarzalne projekty obuwia w ramach współpracy B2B z naszymi Klientami. Produkujemy zarówno buty damskie jak i buty męskie według specyfikacji dostarczonej przez naszych Klientów. Współpracujemy z projektantami mody i obuwia jak i również ze sklepami obuwniczymi z całej Polski. Wykonane przez nas buty noszą już kobiety i mężczyźni na całym świecie, w tym również znane osoby ze środowiska muzycznego czy filmowego. Zaprojektowaliśmy setki par butów damskich i męskich, które zaskakiwały swoją formą i krojem. Z tego powodu obuwie VOLO SHOES jest wybierane przez najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą aby ich buty wyróżniały spośród innych dostępnych na rynku.

BUTY PERŁY

Dla naszych wyjątkowych Klientów oferujemy projekt i szycie obuwia spersonifikowanego. Buty na indywidualne zamówienie szyjemy od podstaw, w związku z czym czas realizacji zamówienia może trwać nawet kilka miesięcy.  Wydłużony czas oczekiwania rekompensuje efekt końcowy – PERŁA – najbardziej wyjątkowa para butów, wykonana na Twoje indywidualne zamówienie.

 

naklejka1

VOLO SHOES to polski producent obuwia damskiego i męskiego. 

Nasza pracownia znajduje się pod Warszawą, w Łomiankach. Jednak z sukcesami współpracujemy również na odległość, dlatego jesteśmy otwarci na różne formy komunikacji: mailowo, telefoniczne czy poprzez wideokonferencje. 

SPRAWDŹ
NASZĄ OFERTĘ

Poznaj warunki współpracy B2B z VOLO SHOES oraz poszczególne etapy powstawania butów w naszej pracowni.

logo

DLA SPECJALISTÓW

Oprócz projektu i produkcji butów na indywidualne zamówienia Klientów, podejmujemy współpracę B2B również z innymi producentami obuwia w Polsce.

Producentom oferujemy nasze usługi związane z przygotowywaniem wykrojów cholewek i ich stopniowania oraz formowanie kopyt szewskich zgodnie z oczekiwanym kształtem. Cholewki do butów oraz kopyta obuwnicze wykonujemy według obowiązujących standardów.

Jeśli chcieliby Państwo nawiązać współpracę w tym zakresie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami z działu TECHNOLOGIA/PRODUKCJA bądź poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie w zakładce KONTAKT.

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI!

Jeśli chciałbyś nawiązać z nami współpracę B2B i wykonać swój projekt obuwia, to zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści udzielą wyczerpujących informacji na temat etapów produkcji obuwia, wzornictwa, materiałów czy przybliżonych kosztów produkcji

Close Menu
×

Koszyk