Współpraca z VOLO

Marzysz o własnej kolekcji butów? 

Szukasz polskiego producenta obuwia, który zrealizuje Twoje pomysły?

 

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat współpracy z nami. 

Dla Projektantów

VOLO to producent obuwia, który będzie dla Ciebie nie tylko wykonawcą pomysłu, ale również doradcą na każdym etapie projektu.

Już od ponad 5 lat w naszej pracowni powstają niezwykłe i niepowtarzalne projekty obuwia w ramach współpracy biznesowej z naszymi Klientami. Produkujemy zarówno buty damskie jak i buty męskie według specyfikacji dostarczonej przez naszych Klientów. Współpracujemy z projektantami mody i obuwia oraz ze sklepami obuwniczymi w Polsce.

Wykonane przez nas buty noszą już kobiety i mężczyźni na całym świecie, w tym również znane osoby ze środowiska muzycznego i filmowego. Zaprojektowaliśmy setki par butów damskich i męskich, które zaskakiwały swoją formą i krojem. Z tego powodu obuwie VOLO jest wybierane przez najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą aby ich buty wyróżniały spośród innych dostępnych na rynku.

 

volo polski producent obuwia

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

Niezmienne jest nasze podejście do jakości.

Nasze realizacje:

volo polski producent obuwia

OBUWIE DAMSKIE

VOLO to polski
producent obuwia
damskiego i męskiego

Zobacz nasze przykładowe realizacje 

volo polski producent obuwia

OBUWIE MĘSKIE

Od 2016r.
wykonaliśmy:

0
WYJĄTKOWYCH PROJEKTÓW
DLA POLSKICH MAREK MODOWYCH

Oferta VOLO

Sprawdź naszą ofertę i poznaj kolejne etapy powstawania obuwia.

volo polski producent obuwia

Pytania & Odpowiedzi

Od ponad 5 lat współpracujemy z klientami biznesowymi.  Pomagamy, doradzamy, realizujemy projekty.

 Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi do nich. 

Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Wszystko zależy od modelu i materiałów, z których mają być wykonane buty. Bez zobaczenia projektu i jego dokładnego omówienia nie jesteśmy w stanie dokonać wyceny. Jeśli projekt jest zupełnie inny od tych, które do tej pory robiliśmy, to możemy go wycenić dopiero po wyprodukowaniu prototypu. Jeśli chcesz otrzymać wycenę projektu – skontaktuj się z nami!

Zaczynamy od prototypu (jednej pary butów), która ma przedstawiać docelowy model do produkcji.

Kolejny etap to wdrożenie – przygotowujemy podzespoły potrzebne do produkcji w wybranych rozmiarach.

Na końcu jest etap właściwej produkcji określonej ilości butów. 

Przygotowanie prototypu: 1-2 miesiące

Wdrożenie do produkcji: 1 miesiąc

Produkcja: zależy od zleconych ilości. Cykl pojedynczego zamówienia wynosi ok. 10 dni. W tym czasie możemy wyprodukować koło 10-20 par butów.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z projektowaniem i produkcją obuwia, nastaw się, że Twój projekt będzie mógł wejść na rynek po min. 3-4 miesiącach.   

Nie wykonujemy kopii obuwia innego producenta.

Możemy wykonać odlew buta i uzyskać podobny kształt kopyta. Ponadto musimy opierać się na dostępnych podzespołach. Współpracujemy z kilkoma firmami w Polsce, które produkują spody, obcasy, dodatki, skóry. Staramy się dopasować do wymagań Klienta, ale nie zawsze jesteśmy w stanie wykonać projekt, jeżeli nie są dostępne konieczne podzespoły.

Minimalne zamówienie podzielone jest na dwie części:

– minimalne zamówienie spodów: 70 par w wybranym kolorze, kształcie i wysokości obcasa

– minimalne zamówienie produkcyjne: 10 par butów z jednego modelu

Umożliwiamy zamówienie 70 par spodów i rozliczenie się z nich, a później produkcję po min. 10 par butów z modelu według zapotrzebowania Klienta.

Opakowania jednostkowe i pakowanie butów pozostawiamy po stronie Klienta.

Tak, jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. W przypadku skóry, szacujemy powierzchnię wykorzystywaną na produkcję pary butów i odliczamy jej koszt od ceny końcowej produkcji.

Tak, na etapie wdrożenia zamawiamy kopyta i wykrojniki, które po rozliczeniu są własnością Klienta, ale przechowywane są u nas. Po zakończeniu współpracy przekazujemy je Klientowi.

Wzór – tak, materiały – nie zawsze. Jeżeli są to materiały ogólnodostępne, nie zamawiane na indywidualne zamówienie Klienta (np. skóry z hurtowni, guma z której produkowane są spody), to nie zapewniamy wyłączności użycia ich dla jednego Klienta. Wyjątkiem są materiały dostarczane przez samego Klienta. 

Masz dodatkowe pytania?

skontaktuj się z nami!

VOLO - polski producent obuwia dla Twojej marki

Chcesz wiedzieć o nas więcej?

obserwuj nas na: